Makijaż i czarno białe zdjęcia-makijaż do czarno białych zdjęć

wtorek, 18 września 2012

Kolejna odsłona zdjęć z panieńskiej sesji zdjęciowej. Poprzednio było kolorowo-teraz będzie troszkę 
Black & White :D 
Który efekt wolicie?Jeśli wykonujesz makijaż do takich zdjęć pamiętaj, że kontrasty między kolorami zostaną bardziej wzmocnione, a subtelne granice między kolorami zostaną zredukowane do minimum lub w ogóle ich nie będzie widać. Ostre krawędzie w takim makijażu też nie są miło widziane-chyba, że chcesz stworzyć bardzo mocny, nieco agresywny efekt. Unikaj cieni z brokatem, satynowch -najlepszy będzie mocno napigmentowany, matowy czarny cień
Do takiego makijażu użyj też mocno kryjącego podkładu oraz dobrze zmielonego pudru sypkiego, który nie będzie się osadzał na włoskach lub użyj pudru białego.
Róż w tym wypadku posiada właściwości czerni-doskonale modeluje twarz. Po prostu pociągnij pędzel od skroni w dół. Wymodeluj nos, czoło-wszytko co trzeba ;)
My  w tym przypadku nie robiłyśmy typowego czarno-białego zdjęcia ale gdy Ty chcesz takie zrobić, zwróć też uwagę na usta. Najlepiej wymieszaj czarna kredkę do oczu z błyszczykiem i nałóż taką "szminkę"  na usta. Nie będzie problemu z odcieniem koloru na ustach-na czarno białym zdjęciu będzie on idealnie wyeksponowany- bez odcieni szarości.


a teraz oba zdjęcia jednocześnie obok siebie...skusicie się na taki efekt?


zdjęcia wykonała Julia Pająk
wianki i stylizację stworzyła Basia z Flora Art

Leave a Comment

B. pisze...

Ojejku, śliczne są te zdjęcia, a dziewczyny na nich jeszcze piękniejsze! W tym wypadku chyba wolę wersję z kolorem. Aż szkoda zakrywać takie piękne kolory! :)
Pozdrawiam :)

PS. A czemu chcesz dietę pogrubiającą? Nie lubisz siebie szczupłej? :)