OPINIE

Jeśli korzystałaś z moich usług, podziel się proszę opinią na ich temat tutja lub na facebooku Ambasady


"... Chciałam Ci bardzo podziękować ponieważ makijaż trzymał się na mojej twarzy przez całą noc i gdy wróciłam do domu (5:00 rano)
nadal wyglądał bardzo dobrze:) "

 Monika T."Dziękuje za piękny i jak zwykle bardzo trwały makijaż. Znowu poszłam w tym samym makijażu na poprawiny."

Sabina Ż.

Jedyny i słuszny wybór w kwestii makijażu :) Sylwia zawsze wyczaruje jakieś cudo, którego nie pokona ani pogoda ani czas, polecam :)

Karolina P.

Leave a Comment

AniaR pisze...

Sylwia to prawdziwa artystka, malowała mnie już kilka razy i efekty były niesamowite, makijaż świetnie dobrany, idealnie podkreśla urodę i doskonale trzyma się przez całą noc, aż przykro że trzeba go potem zmyć :)
Polecam również rzęsy wykonane przez Sylwię, mam je od 1,5 miesiąca i nadal wyglądają bosko!!!

Anonimowy pisze...

u Sylwii robiłam rzęsy i jestem zachwycona. Wyglądaj naturalnie, a klej super trzyma. Dodatkowy plus za to, że przyjeżdża z własnym sprzętem do domu!
Agnieszka

Justi pisze...

Sylwia makijażystka z wieloletnim doświadczeniem, jeszcze zanim zaczęła zajmować się profesjonalnym wykonywaniem makijażu uwielbiała malować, rozwijając swoje umiejętności i podążając za trendami naprawde stała się świetną w tym co robi. Kreatywna, pełna energii i perfekcyjna wielokrotnie sprawiła że makijaż zachwycał, a rzęsy swą naturalnością przykuwały uwagę.

Anonimowy pisze...

Slicznie dziekuje za makijaze, wytrwały do 5:30 kiedy to skonczylismy impreze. Oczy sobie zostawilam byly jeszcze na nastepny dzien, mama rowniez. Bardzo zadowolone bylysmy wszystkie. Super Extra![...] Kasia

Anonimowy pisze...

Chciałam jeszcze raz podziekować za piękny makijaż ślubny. Wszytskim sie podobał i przetrwał całą noc. Jestem bardzo zadowolona. Dorota