Rzymska Wyprawa- Sesja Zdjęciowa Za Granicą

niedziela, 29 czerwca 2014

Cześć :)

Minął już miesiąc od naszej sesji zdjęciowej w Rzymie. Julita skończyła obrabiać zdjęcia wszystkich naszych wspaniałych modelek dlatego pora przywołać wspomnienia.
Każda nasza sesja to moment w którym poznajemy wspaniałe kobiety. Tak było i tym razem. Zgodnie z tym co mówi przysłowie: "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" tak i tym razem te drogi połączyły Panie z Krakowa, Warszawy, Katowic, a nawet Sofii.
Razem mieszkałyśmy w apartamencie blisko Watykanu. Włosi rozpieszczali nas wspaniałym jedzeniem i winem. A sam Rzym zaskakiwał cudowną architekturą, na która nie można się było napatrzeć! Zwiedziłyśmy niemal całe miasto,
a w najpiękniejszych zakątkach Julita robiła zdjęcia naszym Klientkom.
Prace już zaczynałyśmy o 4 rano. Ojjj z racji tego, że jestem raczej nocnym markiem niż rannym ptaszkiem ;) ciężko mi było wstać z wygodnego łóżka. Jednak trzeba było uchwycić miasto o świcie, a twarze naszych Pań miały rozbudzać promyki budzącego się słońca. Poranne wstawanie rekompensowały nam długie popołudnia wypełnione relaksem nie tylko w mieście ale i nad morzem.


Pamiętajcie, że pod koniec września organizujemy kolejny wyjazd. Lecimy ponownie do Paryża by znów ujrzeć wieże Eiffla, zobaczyć wspaniałe paryskie ogrody i poczuć klimat tego wspaniałego miasta.
Leć z nami! Poznaj fantastyczne kobiety, na chwilę oderwij się od rzeczywistości i poczuj się jak prawdziwa modelka w mieście mody!
Wszystkie szczegóły wyjazdu dostępne są TUTAJ.


A teraz poznajcie uczestniczki ostatniego wyjazdu i poczujcie klimat miasta :)
Zdjęcia: Julita Pająk
Makijaż: Sylwia Kozera
Włosy: Agnieszka Pyrek
Modelki: Dorota, Beata, Iza, Karolina, Mirosława, Marta

Zobaczcie więcej zdjęć z wyjazdu na blogu u Julity.
Leave a Comment