Subtelny Pastelowy Makijaż Ślubny- Inspiracje Weselne

wtorek, 16 lutego 2016

Makijaż ślubny to chyba jeden z najważniejszych makijaży każdej kobiety. Ale aby wyglądał pięknie przyszła panna młoda musi nieco pomóc makijażystce i zatroszczyć się o kondycję swojej skóry. Pamiętaj, że na nawilżonej skórze podkład wygląda o niebo lepiej.Idelanie stapia się ze skórą i jest niemal niewidoczny. Pamietaj też o peelingu aby usunąć odstające skórki i zaskórniki. Możesz zrobić to sama w domu ale wizyta u kosmetyczki to najlepsze rozwiązanie.

Kolorystyka makijażu nie powinna byc dopasowana jedynie do bukietu ślubneg. Liczy się całośc, a przed wszytkim Twoja uroda do której dopasuję makijaż. 

Jeśli na codzień malujesz się mocno, uważam że nie ma potrzeby zmiany wizerunku, Mocne makijaże świetnie wyglądają na zdjęciach. 

Świetnym rozwiązaniem jest przyniesienie ze sobą na próbny makijaż zdjęć makijaży, które Ci się podobają. Ułatwi to znalezienie Twojego stylu, w którym będziesz się czuła najlepiej.

Kiedy wykonac makijaż próbny? Myślę, że 4-2 tygodnie wcześniej w zupełności wystarczą ale wybór należy do Ciebie. Zarezerwuj na niego ok 1,5 godziny.


Poniżej delikatny i dziewczęcy makijaż, bo taka też była stylizacja. Pastelowe kolory kwiatów, Dziewczęca uroda modelki i całość utrzymana w romantycznym nastroju.


zdjęcia: Julita Pająk/ Made With Love Photography
makijaz: Sylwia Kozera/ Ambasada Makijażu
włosy: Anna Ślusarczyk/ Kok i Spinka

makijaz slubny, wizaz krakow, makijazystka slubna, makijaż pastelowy, slubne kolory, stylizacja ślubna

Leave a Comment

Unknown pisze...

Bardzo ładny delikatny makijaż :)