sesja ślubna, przygotowania ślubne, oragnizacja

czwartek, 12 lipca 2012

Zdjęć z naszej sesji co nie miara... dziś pokaże Wam jak z sesji bajkowej przeniosłyśmy się do sesji ślubnej... niestety póki co widać na niej tylko Pannę Młodą ale wkrótce ukarzą się zdjęcia z naprawdę oryginalnej stylizacji ślubnej- obserwujcie- więcej informacji już wkrótce :)

Miło mi także poinformować, że nasz drużyna gotowa jest pomóc przyszłej Pannie Młodej przygotować się do tego wyjątkowego dnia. 


Nasza Florystka Basia pomoże Ci wybrać najpiękniejszy bukiet ślubny, a także zadba o odpowiednie dodatki do włosów. Nie tylko opaski, toczki ale także kwiaty do włosów, które przetrwają cały dzień i noc.

Ja i Agnieszka z przyjemnością zajmiemy się Twoim wyglądem. Zadbamy o piękny wygląd Twoich włosów. Ja zrobię wszytko by makijaż był trwały, piękny i byś dobrze się w nim czuła. Możemy przyjechać do Ciebie do domu lub umówić się w salonie Crea-tif, który mieści się w centrum Krakowa.

Julita natomiast uchwyci piękne chwile swoim aparatem np. na ślubnej sesji zdjęciowej, na która ma naprawdę wiele wspaniałych pomysłów.


Ogólnie mówiąc CZEKAMY NA PROPOZYCJE :)

Modelka: Ola Kowalska
Make-up: Sylwia Kozera
Fryzury: Agnieszka Pyrek
Korony, bukiety i inne: Barbara Błaszczyk
Dekoracje: www.niczegosobie.com
Suknia – ANNA KARA: www.annakara.eu

Leave a Comment