Lifting Rzęs- Trwałe Podkręcenie Rzęs- LVL

poniedziałek, 14 marca 2016

Dziś co nieco o nowym zabiegu w mojej ofercie, a  mianowice o liftingu rzęs.

Zabieg LVL Nouveau Lashes jest zabiegiem nieinwazyjnie liftingującym spojrzenie. Cieszy się coraz większą popularnością na świecie. Celem zabiegu jest podkręcenie i uniesienie rzęs już od samej nasady, przez co oczy wydają się większe, bardziej podkreślone, a same rzęsy dłuższe. Efekt będzie utrzymywał się ok 6 tygodni (cykl życia włosa), a rzęsy przez cały ten czas pozostaną idealnie podkręcone i będą pięknie się układać.

Zabieg jest niezwykle bezproblemowy. Trwa ok 40minut. Można go nawet wykonać na siedząco. Korzystając z półgodzinnego relaksu zabieg ten możesz połączyć z pielęgnacją okolic oczu, z henną i regulacją brwi, zabiegiem regenerującym usta lub dłonie.


Zabieg skłąda się z kilku czynności, gdzie najważniejszą jest nałożenie preparatu który podkręci rzęsy. Na koniec nakłądane jest pielęgnujące serum. Poodbnie jak przy przedłużaniu rzęs możemy wybrać ich podkręcenie- od delikatnego bo bardziej widoczne.


Rzęs tego samego dnia nie należy malować. Zabieg jest w 100% bezpieczny i nie niszczy naturalnych rzęs.


Zabieg gwarantuje

-wyraźne podkręcenie rzęs
-rzęsy ładnie się ukłądają
-oko wydaje się na bardziej otwarte
-rzęsy są widocznie dłuższe


Polecam lifting rzęs wszystkim zwolenniczkom naturalności i osobom o prostych rzęsch, którym zalotka spędza sen z oczu.

Jeśli masz ochotę zmienić swoje spojrzenie zapraszam na taki zabieg do siebie do salonu w Krakowie.
Na hasło "blog" promocyjna cena ;)

zagęsczanie rzęs, podkrecanie rzęs, lifting rzęs, alternetywa zalotki, trwałe podkręcenie rzęs, lvl nouveau lashes, lifting rzes noble lashes
Leave a Comment