Dlaczego Przedłużone Rzęsy Się Nie Trzymają ?

środa, 4 marca 2020

Dziś w poście, krótko i konkretnie o przyczynach nie trzymania się przedłużonych rzęs.
Poza błędami stylistki, o których tu nie będe wspominać, my same możemy się przyczyniać do tego, że juz po tygodniu aplikacja wygląda kiepsko lub wcale jej nie ma :/


1. W pierwszej kolejności ważne by od wizyty u stylistki nie moczyć rzęs do 48 godzin. Dlatego umyj włosy wczesniej, nie bierz gorącej kąpieli, nie prasuj za wiele- po prostu się relaksuj :)

2. Mega ważna jest także higienia oczu. Należy rzęsy myć i to czesto, nie przed samą wizytą. Na naszych rzęsach gromadzi się mnóstow kurzu, pyłu. Pomiedzy rzęsami zalega nadmiar sebum, które produkje nasza skóra na oczach i mieszki wokół rzęsy. Nie chcecie widzieć jak wyglądają nie myte rzęsy :/

3. Zmiany hormonalne i antybiotykoterapia- często zdaża się, że rzęsy w ciązy są bardziej tłuste, mniej porowate przez co klej nie ma jak związać rzęs. Chora tarczyca, okres, menopauza- po prostu wszystko na co działają hormony może, ale nie musi osłabiaę trwałości stylizacji. Ale... leki na trądzik juz rzęsy zmieniają. Stają się słabsze, i set naprawde utrzymuje się dużo krócej. Dlatego zalecam je uzupełniać co ok 2,5tygodnia.

4. Wizyta u fryzjera na koloryzacji to też kiepski pomysł. Klej nie jest przyjacielem amoniaku, który jest zawart w każdej farbie. Ciepło suszarki, chlapiąca woda też nie pomagają. Dlatego zawsze: najpierw włosy, później rzęsy :)... albo rzesy pierwsze ale minimum 24godziny przed fryzjerem.

5. Alkohol- kolokwialnie mówiąc "paruje rzęsami" więc po dobrej imprezie odczekaj 24 godziny :)

6. Skubanie, częste czesanie, używanie tłustych kosmetyków w pobliżu kępek, mocny demakijaż- wszytko to, to wróg pięknych i trwałych aplikacji. Dlatego, jeśli malujesz kreski zrezygnuj z nich, a w zamian za to wynegociuj ze stylistką mocniejszą aplikację, która zaczerni oko i nie będziesz musiala już się wogóle malować :)


Leave a Comment

Unknown pisze...

If you're looking to burn fat then you certainly have to jump on this brand new tailor-made keto meal plan diet.

To design this service, licensed nutritionists, fitness trainers, and professional cooks have joined together to develop keto meal plans that are effective, suitable, price-efficient, and enjoyable.

Since their launch in January 2019, 1000's of clients have already transformed their body and well-being with the benefits a professional keto meal plan diet can offer.

Speaking of benefits; clicking this link, you'll discover 8 scientifically-certified ones offered by the keto meal plan diet.