Wernisaż Sukien Ślubnych Justin Alexander- Salon Sukien Ślubnych Karolina Kraków

poniedziałek, 10 grudnia 2012

Ufff...w końcu miły i zasłużony niedzielny odpoczynek po pracowitym weekendzie. A trzeba przyznać, że praca aż paliła się w rękach...dziesiątki przyszłych panien młodych zagościło w salonie sukien ślubnych Karolina w Krakowie po to aby móc przymierzyć te wyjątkowe suknie ślubne pod okiem projektanta. Niespodzianką dla nich było to, że z naszą pomocą mogły ujrzeć swój nowy ślubny look. 

Dziewczyny z salony fryzjerskiego Crea-tif w składzie Iwona, Agnieszka, Patrycja oraz Magda czesały próbne fryzury. Królowały koki i loki :) Basia z Flory zadbała o ślubne dodatki do włosów (toczki, opaski, kwiaty to jej specjalność ) Julita Made With Love Photography podpowiadała dziewczynom pomysły na stylizowane wieczory panieńskie, a ja jako Ambasada Makijażu proponowałam ślubne makijaże.


Musze przyznać, że zainteresowanie było spore, pomysłów na makijaż także. Panie zazwyczaj prosiły o coś delikatnego, inne chciały wypróbować fiolety, zielenie ale także znalazłam odważne dziewczyny, którym nie straszny był smoky eyes czy mocne czerwone usta. Więc nadal podtrzymuję swoje zdanie na temat trendów w makijażu, że : takowe nie istnieją -przynajmniej ślubne :)


Jutro porządkuje kufer i uzupełniam jego lekkie braki,a dziś odpoczywają ręce po wykonaniu dziesiątek makijaży.

Poniżej kilka naszych "roboczych" zdjęć.

P.s.

Wszystkim przybyłym Paniom bardzo dziękuje za poświęcony czas oraz życzę powodzenia przy dalszych przygotowaniach.


Do zobaczenia!
Leave a Comment